Hakkımızda

Hairextrem ailesi olarak, uluslararası kalite standartlarına uygun İstanbul Merkezimizde , alanında uzman kadromuzla, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, mesleki ve vicdani sorumluluğun bilincinde olarak 10 yılı aşkın süredir hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Saç ekim merkezimizde yılların verdiği tecrübe ile ihtiyacına göre maksimum sayıda greft saç ekimi ile doğal saç görünümüne yeniden kavuşan hastalarımızın mutluluğunu beraber yaşıyoruz

Sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi ile misyonuna en uygun firmalar arasındadır. Sosyal sorumluluklarına ve firma geleneklerine bağlı, müşteri geri bildirimleri ile her geçen gün gelişmekte ve hedeflerine güçlenerek ilerlemektedirler.

Misyonumuz

Her zaman müşteri odaklı bakış açımız beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirip, etik değerlere saygı duymak ve öğrenen organizasyon yapısı oluşturarak, çalışanlarımızın yetkinliğini sürekli artırıp, sosyal ve ekonomik gelişimlerine katkı sağlamak.

Klinik testler, ARGE çalışmaları ve yenilikçi yaklaşımımız ile kaliteli ve güvenilir olmak, uygun fiyat politikamız ile ulaşılabilir ürünler sunarak tüm dünyaki müşterilerimize kendilerini iyi hissetmelerinde pay sahibi olmak da hedeflerimizin arasındadır.

Haydar ASLAN

Ürünler

HM Laboratories

Popüler Ürünler